Bloghttp://katarinaduricova.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.skskMoja jar (katarinaduricova) Wed, 06 Apr 2011 15:48:06 +0200http://katarinaduricova.blog.sme.sk/c/261553/Moja-jar.html?ref=rssJedna jediná šanca (katarinaduricova) Tue, 15 Mar 2011 19:39:39 +0100http://katarinaduricova.blog.sme.sk/c/259547/Jedna-jedina-sanca.html?ref=rssŠtěstí!Co je štěstí? (katarinaduricova)Muška jenom zlatá, která za večera kol tvé hlavy chvátá...Tue, 01 Mar 2011 17:14:11 +0100http://katarinaduricova.blog.sme.sk/c/258158/StestiCo-je-stesti.html?ref=rssSkutočné priateľstvo (katarinaduricova)S sebou do hor ho vem a jdem, vzhůru po boku bok co krok, lanem svým s ním se svaž, ať znáš, s kým čest máš...Wed, 12 Jan 2011 19:16:32 +0100http://katarinaduricova.blog.sme.sk/c/253110/Skutocne-priatelstvo.html?ref=rssVianoce... (katarinaduricova) Tue, 21 Dec 2010 21:39:44 +0100http://katarinaduricova.blog.sme.sk/c/251151/Vianoce.html?ref=rssDetský dar (katarinaduricova)Úsmev je svetlo, ktoré pri pohľade do očí naznačí, že srdce je doma.Tue, 26 Oct 2010 12:01:17 +0200http://katarinaduricova.blog.sme.sk/c/245468/Detsky-dar.html?ref=rssVenované tebe (katarinaduricova) Sat, 10 Apr 2010 01:04:26 +0200http://katarinaduricova.blog.sme.sk/c/225335/Venovane-tebe.html?ref=rssPrečo? (katarinaduricova) Sun, 25 Nov 2007 11:28:33 +0100http://katarinaduricova.blog.sme.sk/c/121975/Preco.html?ref=rssKaždý deň aspoň trošku radosti :) (katarinaduricova) Fri, 23 Nov 2007 14:33:27 +0100http://katarinaduricova.blog.sme.sk/c/121790/Kazdy-den-aspon-trosku-radosti.html?ref=rssLen dnes (katarinaduricova) Tue, 20 Nov 2007 11:12:00 +0100http://katarinaduricova.blog.sme.sk/c/121336/Len-dnes.html?ref=rssNič (katarinaduricova) Thu, 15 Nov 2007 13:12:10 +0100http://katarinaduricova.blog.sme.sk/c/120641/Nic.html?ref=rssJa a zima... (katarinaduricova) Tue, 13 Nov 2007 13:10:33 +0100http://katarinaduricova.blog.sme.sk/c/120362/Ja-a-zima.html?ref=rssSvetielka duší (katarinaduricova) Thu, 01 Nov 2007 20:37:00 +0100http://katarinaduricova.blog.sme.sk/c/118817/Svetielka-dusi.html?ref=rssZašlo to priďaleko? (katarinaduricova)Ale mohlo to zájsť aj ďalej...Wed, 31 Oct 2007 22:25:43 +0100http://katarinaduricova.blog.sme.sk/c/118726/Zaslo-to-pridaleko.html?ref=rssNajlepší priateľ (katarinaduricova)Ležím v posteli...V okne nado mnou vidím nádherne modrú oblohu...Tvár mi šteklia slnečné lúče...Je to moje okno do sveta...Má to len jeden problém...Nie vždy je také krásne počasie...Fri, 26 Oct 2007 12:26:57 +0200http://katarinaduricova.blog.sme.sk/c/117849/Najlepsi-priatel.html?ref=rss